Co je cílem hry?

Rozřešením nejrůznějších hádanek, logických úkolů a šifer nalézt ztracený mikrofon skupiny Lollipopz zachránit tak jejich důležitý koncert!

Musí hráči znát skupinu Lollipopz?

Hra nevyžaduje žádné speciální znalosti nabyté před vstupem.

Je hra bezpečná?

Hra je postavena s důrazem na maximální bezpečí hráčů. V případě potřeby je hru možné opustit do několika sekund v jakékoliv fázi hry.

Pro jakou věkovou kategorii je hra určena?

Horní hranice není stanovena. Nejmladší hráči nás mohou navštívit od 5 let, zde je ovšem nutná asistence rodičů. Hra byla postavena pro hráče ve věku 7-13 let.

Pro kolik hráčů je hra určena?

Hra je určena pro 1-4 hráče. Nejlepší herní zážitek bude při 2 hráčích. Cena zůstává stejná pro všechny skupiny.

Jak dlouho trvá jedna hra?

Jedna hra bude trvat mezi 25-35 minutami v závislosti na dovednosti hráčů. Pokud se hráčům nepodaří koncert zachránit, rádi je necháme dohrát, pokud za nimi nebude zarezervována další skupina.

Jak je hra náročná? Je šance, že si hru hráči neužijí?

Víme, že mezi dětmi ve věkové skupině 7-13 let mohou být velké rozdíly, proto je připravený důmyslný systém nápověd, který hráčům v případě potřeby pomůže, aniž by je obral o zážitek ze hry.

Může jít s hráči do hry rodič?

Hra je uzpůsobena tak, aby ji mohl absolvovat i dospělý.

Zabaví se při hře i dospělý?

Hra je vložena do dětského téma, nicméně herní princip stojí na logických úkolech a šifrách, které mohou zábavně zaměstnat i dospělého.

Může se do hry vnášet občerstvení?

Bohužel do hry není možné nosit nápoje ani jídlo. Hra zabere ca 35 minut, proto věříme, že si hráči bez občerstvení poradí.

Je hra bezbariérová?

Bohužel hra není bezbariérová.